Sal. May 28th, 2024

Aşık Yaşar Reyhani Ortaokulu

By TA9A Oca8,2024

04.01.2024 tarihinde Aşık Yaşar Reyhani Ortaokulunda 7. sınıf öğrencilerine yönelik olarak düzenlediğimiz Amatör Telsizcilik, Telsizlerin kullanım alanları, Hayatımızda olması gereken haberleşme sistemleri ve teknolojiler hakkında seminer/Eğitim düzenledik. Çok zevkli geçen sunumda, katılımda bulunan Öğrenci ve Okul yöneticilerimizin fevkalade katkıları olmuş ve Telsiz kullanma aktiviteleri yapılmıştır.

Seminerin düzenlenmesinde, Okul öğretmeni ve aynı zamanda Amatör Telsizcilerimizden TRAC Haberleşme gönüllüsü Sayın Celalettin ARSLAN (TA9CEL) Hocamıza, Okul Müdürümüz Sayın Harun KIROĞLU ve Öğretmenlerinden Ahmet KORKMAZ beye teşekkür ediyor bu tür Eğitim/Seminerlerin düzenlenmesi hususunda desteğimizin tam olacağını belirtmek istiyoruz.

Başkanımız Sayın Ömer Faruk ÖZLER ( TA9A ) tarafından sunumu yapılan etkinliğe, TRAC Erzurum Şube Sekreterimiz Sayın Gökhan BULUT (TA9M ), Muhasibimiz Sayın Recep TURĞUT ( TA9L ), Haberleşme gönüllülerimizden Sayın F.Baturalp GÜNAY (TA9BAT) ve Sayın Nurullah COŞKUN (TA2ENC/9) Sunum katkısında bulunmuştur.

By TA9A

Yönetim Kurulu Başkanı

Related Post